Gevezeler içeride :)
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Adana Sohbet Odaları

Adana Sohbet Odaları

Bu yazımızın konusu da Adana şehrimiz olsun. Plakasıyla ön planda bulanan şehrimizi anlatalım bugünde.. Adana denilince benim aklıma “Şahin kendirci” geliyor. “Adana’ya gidek mi?” şarkısıyla Adana şehrini özetlemiş bulunmakta. Adana lezzetlerini tek tek anlatıp karnınızdan zil sesi çalmasını istemiyorum. Hepimiz eminim ki bu lezzetlerden en az birini tatmışızdır. Adana kebabı, şalgam, şırdan birde yazın o sıcakta yenilen tatlısı vardı karla yapılan ismini hatırlayamadım sizler hatırlarsınız umarım. Hemen o efsane harikulade lezzetlere veda edip biraz Adana insanından bahsetmek istiyorum. Haberleri izleyen kişiler ne demek istediğimi anlayacaktır. Haberlerin ana şehri bana göre Adana. Her gün en az bir iki haber Adana da geçmekte. Zaten Adanalılara söylene bir lakapta ” güneşe mermi sıkan insanlar” diye geçer. Adana insanı cömerttir, dürüsttür sen zarar vermezsen onlardan zarar bekleme ama tam tersi olursa o zaman yurtdışına bile gitsen kurtaramazsın. Çok mu abarttım acaba ama bana göre hep böyle bu düşünce. İnsanları samimi bir o kadar da koruyucu özellikleri bulunmakta. Adana şehrine gitmek nasip olmadı henüz ama çok insan tanıyıp sohbet etme imkanım oldu. Gitmeden nasıl bu kadar insan tanıdın diyenler var duyar gibiyim. Sohbet odalarının çoğunluğu Adanalı insanlarla oluşmakta bizde sizlere bu fırsatı sunmak amacıyla Adana sohbet odasını açmış bulunmaktayız. Sizler de henüz Adana ya gidemediyseniz ve merak ediyorsanız buyurun Adana sohbet odalarımıza.

Siz Adanalı arkadaşlarımı da unutmadım. Sizlerde şehrinizi tanıtmak ve daha çok insanla tanışıp sohbet etmek imkanı istiyorsanız sizlerde bekleriz. Adana yı merak etmeyen var mıdır? bilemiyorum bence Türkiye de görülmesi gereken 5 şehir arasına girmeli hem insanıyla hem kültürü ile hemde şehri ile görülmeye merak edilmeye değer şehir. Türkiye’nin dört bir yanı görülmeye değer olsa da bazı şehirler öncelik taşır ve bana göre ilk 5’in arasına giren şehirler arasında. Adana hakkında daha fazla bilgi verip sizlerin merakını gidermemeliyim ki Adana sohbet odamızı ziyaret etme nedeniniz olsun.

Bazen çok mu ince düşünüyorum diye kendime sormuyor değilim. Her neyse hadi o halde odamızda buluşup sohbet etmek dileğiyle kendinize çok iyi bakın.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin