Gevezeler içeride :)
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

Bazen o kadar ihtiyaç duyarsın ki konuşmaya, derdini anlatmaya.. Seni duymayan insanlar vardır etrafında bas bas bağırsanda duymayanlar. Sen pes etmezsin sadece biri duysa yeter dersin ama etrafında o birini bile bulamazsın. Hani derler ya at gözlüğü takar bazı insanlar belkide etrafında bulunan insanlarda at gözlüğü takmıştır sen ne dersen de bildiğinden başkasını duymak istemez. Kendime gelecek olursam öyle zamanlarım oldu ki görenler ne güzel kalabalık bir ailen veya kalabalık çevreye sahipsin diyip imrendiler ama bana kimse sormadı sen ne düşünüyorsun diye. Aslında ben o kalabalığın içinde yalnızlığı yaşayan kişiydim. Zamanla yalnızlığıma çareler bulmaya çalıştım. Artık bende fark ediyordum ihtiyacım var beni anlayan insanlara, beni anlayıp öyle öğüt veren kişilere. Tabi merak ediyorsunuz nasıl bir çözüm buldun diye.

Canım sıkıldığı bir gün oturdum bahçede çözüm aramaya çalışırken aklıma mobil sohbet odaları geldi, aldım elime telefonumu aramaya başladım eskiler bilir tabi eskiden bu kadar çok site yoktu ama buldum işte bir yeri selam verdim başladım sohbete. O kadar güzeldi ki sohbet gece uyumadan önce uğradığım, sabah kalkar kalkmaz uğradığım günaydın diyebileceğim insanların bulunduğu işte o yerdi. Mobil olmasının kolaylığı vardı tabi. İstediğim her dakika, her saniye ve bulunduğum her ortamda sitede bulana bilmemdi. Öyle gün olurdu ki misafirlikte olduğum halde sitede sohbeti edip kafamı dağıta biliyordum. Sizlerde mobil sohbet odaları olduğu müddetçe sakın kendinizi yalnız hissetmeyin o kadar içten, samimi, sevecen insanlar var ki inanın ben bile kendimin samimiyetinden şüphe etmeye başlamıştım. Seni dinlemeden yargılamıyorlar en güzel yanı da. Sevincine ortak olup sevinen, üzüntüne destek olup yanında olan insanlar biriktirmek kadar güzel bir şey var mı bu hayatta? Sizlerin eğer etrafında varsa bu kişiler onları sakın bırakmayın gitmek isteseler bile bırakmayın onları kaybetmeyin.

Aslında sizi siz yapan işte o İnsanlar. Ben bu kişileri çevremde bulamadım ama ümidimi yitirmedim pes etmedim mobil sohbet odalarında buldum. Sizlere ne kadar inandırıcı gelir bilemiyorum ama inanmak için yada sizde böyle arkadaşlıklar çevre edinebilmeniz için odamıza uğrayıp sohbet etmeniz gerekmektedir. Ben başardım sizde başarırsınız. Lafı çok uzatıp kafanızı şişirmek istemiyorum gelin kendi gözünüzle görün insanlarda ki samimiyeti hatta gönlünüzde hissedin o sıcaklığı işte o zaman bana hak verecek sinizdir.

Şimdiden keyifli huzurlu bol samimiyet içeren sohbetler.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin